LAJME

Tronditet Kurti, e merr lajmin e keq

Koalicionit të ardhshëm qeverisës, Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, i është ndryshuar përbërja në Kuvendin e Republikës së Kosovës, pas vendimit të...

Vuçiq i del në krah Kurtit

Cirku rreth helmimit të anëtarëve të Komisionit Zgjedhor të Kosovës kur numëroheshin vota nga Serbia qendrore shërbeu kundër udhëheqësit të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Kështu...

Vuçiqi ia huq me të madhe emrin e Vjosa Osmanit, ja si e quan

Cirku rreth helmimit të anëtarëve të Komisionit Zgjedhor të Kosovës kur numëroheshin vota nga Serbia qendrore shërbeu kundër udhëheqësit të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Kështu...

Show Biz

Çfarë ndodhi me Shpetim Deskun në emision?

Këtë javë n’Kosovë show mysafir ishte ” Hulku ” nga Vushtrria. Njeriu i sfidave dhe peshave të rënda që po pergatitet për rekord të ri...

Tensionohet situata n’Kosovë Show – Ja çfarë ndodhi me Shpetim Deskun

Këtë javë n’Kosovë show mysafir ishte ” Hulku ” nga Vushtrria. Njeriu i sfidave dhe peshave të rënda që po pergatitet për rekord të ri...

Sport

- Advertisement -

NA NDJEKNI

371,944FansLike
810SubscribersSubscribe
- Advertisement -

OPINIONE

Festa e pabarazisë

Autore: Ilirida Rexhbogaj U nis për të shënuar protestë e po na rezulton si festë. Është pra kjo dita  ndërkombëtare e gruas. Një ditë kushtuar  gruas...

LIFE STYLE

Sa shpesh duhet ta pastroni secilën rrobë që e keni në...

Pranojeni: Ka kohë që nuk i keni pastruar disa nga rrobat të cilat kërkojnë pastrim thuajse të përditshëm… Por, jo të gjitha rrobat kërkojnë pastrim...
- Advertisement -