14 vjeҫari në gjendje të rëndë, por ja çfarë bëri nusja e Medës për të

0

Lulja u bë e njohur si bashkëshortja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka kërkuar ndihmë për 14 vjeҫarin e aksidentuar me makinë./ORAinfo/

-Sponzor-