A e dini kush është kjo këngëtare e njohur?

0

E njëjta sikur kur ishte e vogël, a e dini kush është kjo këngëtare?

Ajo është një prej këngëtareve më të veçanta të skenës muzikore shqiptare.

Ronela Hajati e ka nisur karrierën në moshë shumë të re, kur prej paraqitjes së parë ka arritur të jetë një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, shkruan Kosovarja.

Me siguri të gjithë do jenë kurioz të shohin se di dukej këngëtarja Ronela Hajati para se të bëhej e famshme.

Revista Kosovarja ka sjellur një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, duke ua shuar kureshtjen të gjithë fansave të Ronelës.

Pa make up dhe me flokët e lëshuara, Ronela duket një fëmijë i ëmbël e cila ka pozuar përkrahë dy prindërve të saj, që po duken shumë të lumtur.

Ronela është e vetmja këngëtare që nuk ka ndryshuar shumë prej që prej fëmijërisë, gjë të cilën e pranon edhe vetë ajo.

Për më shumë vlerësojeni ju!

-Sponzor-