A e dini se çka janë mes vete Kadri Veseli dhe deputetja seksi Duda Balje?

0

Krytari i PDK-së dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli njihet për afërsinë që ka me shumë deputetë.

Por më e veçanta e tij është me deputetën boshnjake Duda Balje, shkruan Gazeta NewBorn.

Por a e dini se çka janë ata mes vete?

Veseli dhe Duda Balje janë kolegë në Kuvendin e Kosovës?

-Sponzor-