A e dini se kush është vëllau i Morenës?

0

U tregua e suksesshme në shumë fusha, muzikë, modelizëm si dhe biznes, shkruan Kosovarja.

Tashmë iu ka përkushtuar muzikës, por nuk po i lë anash as udhëtimet dhe luksin e përditshëm që ajo bën.

Rreth jetës së saj private dimë shumë pak, por për atë profesionale, shihet që ka raporte të mira me shumë kolegë dhe kolege. Kësaj here, në Turqi është takuar me Dj Dagz, një Dj shumë i njohur në vendin tonë, e që e ka quajtur atë vëlla.

Një vëlla aq simpatik, sikurse vet Morena që është simpatike.

-Sponzor-