A e njihni këtë vajzë?- Sot është një këngëtare shumë e njohur

0

Mihrije Braha me këtë foto po del të mos ketë qenë vërtetë ajo femra e hijshme e bukur siç e paramenojmë të gjitha bazuar në pamjen e sotme.

Një imazh që këngëtarja e njohur solli përmes Instagramit, nuk lë edhe aq shije të mirë, madje lirisht mund të thuhet se po të mos dihej adresa e publikimit nga vetë ajo, nuk do të njihej fare, shkruan Kosovarja.

Pamja e saj nuk ngjasonte me femrat, por si ndonjë ‘çun simpatik’, ani pse sot askush nuk mund t’i afrohet me pamjen tejet atraktive prej 20-vjeçareje.

Shikojeni imazhin që ajo ka publikuar, dhe zbulojini ndryshimet drastike të Mihrijes ndër vite.

-Sponzor-