A e njihnit gruan e Bekimit? Ja kush është ajo

0

Astrit Kabashi është aktor e skenarist i dëshmuar prej shumë vitesh. Talenti i tij është dëshmuar në dhjetëra role në skenën e teatrit, filmit, etj.

Për masën e gjerë, ai u bë tejet i popullarizuar përmes serilit “Kafeneja jonë”, që për vite me radhe ishte më i ndjekuri dhe më i pëlqyeri nga shikuesit, shkruan “Kosovarja”.

Sponzor

Astriti ishte skenarist i “Kafenesë…” dhe po ashtu e luante Bekimin, një karakter interesant dhe që e gjeti publikun e vet. Astrit Kabashi është një ndër aktorët që e ka ruajtur mirë jetën private, duke u kujdesur që të mos zbuloj shumë nga kjo pikë. Transmeton Gazeta NewBorn

-Sponzor-