‘A është e mundur të funksionojë një lidhje apo martesë me 17 vite diferencë’

0

Adelina Tahiri ka përdorur rrjetin social ‘Instagram‘ ku iu ka kërkuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, është pyetur shumëçka nga fansat e saj.Kishte edhe pyetje rreth jetës së saj private.

Të gjithë e din se Adelina është martuar me avokatin milioner të Maqedonisë Serjoza Markov, si dhe çifti është komentuar shumë në media pasi që ata kanë disa vite diferencë në moshë.Lidhur me këtë ishte një ndjekës i cili e pyeti atë se a është e mundur të funksionojë një lidhje apo martesë me 17 vite diferencë.‘Kur ka dashuri cdo gjë funksionon, ku nuk ka dashuri çdo gjë është justifikim per tu arsyetua! Mendimi im’ tha ajo.

Shikojeni storien nga këngëtarja:

-Sponzor-