A ju kujtohet kënga ‘Oj Anita vajza ime’, kjo është tani Anita bukuroshe e Flora Gashit

0

Kishte pushtuar zemrat e secilit prej nesh me këngën  e saj ‘Oj Anita vajza ime’.

Flora Gashi me këtë këngë kishte prekur thuajse secilin njeri kur e dëgjonte këtë këngë.

Vargje prekëse dhe shumë emocionuese i kishte bërë në këtë këngë Flora Gashi, për Anitën, shkruan Gazeta NewBorn.

Por tani Anita është rritur, është bërë një vajzë bukuroshe që secili mashkull do ta kishte lakmi ta merrte atë.

Vetë Flora Gashi ka postuar një foto të saj në Instagram/Gazeta NewBorn/

Flora Gashi – Oj Anita Vajza Ime – Zemra e Nenes

Posted by Kënga ime Shqiptare on Thursday, April 12, 2018

-Sponzor-