A ju kujtohet ky debat i ashpër mes Konjufcës e Molliqajt?

0

Dikur ishin bashkë-partiak, por sot janë rival politik. Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Glauk Konjufca i LVV-së, kishin bërë replika të shpra mes vete në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta NewBorn.

Madje Konjufca i kishte thënë Molliqajt se po flet me stilin e Hashim Thacit.

https://www.facebook.com/politikashqiptare/videos/975855985905953/

-Sponzor-