A mund ta imagjinoni se çfarë gjendet në bodrumin e shtëpisë së Gilit? (Foto)

0

Gili nuk njihet vetëm për këngët e saj hite, por edhe për paraqitjen e veçantë në skenë.

Secila dalje publike e këngëtares, ishte dhe është performancë në vete, shkruan “Kosovarja”.

Sponzor

Gili dikur zakonisht dilte në skenë me fustana të gjatë e glamuroz.

Ku i ka tani ata fustana? Burime të “Kosovares” bëjnë të ditur se këngëtarja e hitit “Xixëllonja”, i ruan me fanatizëm fusanat e dikurshëm, ndonëse ata kanë përfunduar në bodrumin e shtëpisë së saj.

-Sponzor-