A po bëhet këngëtare apo miss mbesa e Shyhrete Behlulit? Sa e bukur qenka bërë

0

Ajo quhet Elira Martinaj dhe është mbesa e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan “InfoKosova”.

Elira është një vajzë shumë e bukur me një pamje jo si të vajzave të tjra.

Sponzor

Ani pse ajo është akoma adoleshente, Elira duket si një zonjushë e cila ka një stil dhe paraqitje të veçantë.

Duket se shijen e ka të trashëguar nga gjyshja e saj Shyhrete Behluli e cila ani pse në një moshë të caktuar është gjithmonë në një hap me trendet.

E nuk dihet akoma nëse edhe Elira do të bëhet këngëtare si gjyshja dhe tezja e saj Engji, apo ndoshta do të bëhet miss ngase pamja e saj e bukur ia siguron edhe kurorën e missit.

-Sponzor-