Adelina Berisha do ju mahnisë me bukurinë e saj në këngën e re

0

Adelina Berisha sërish ka bashkuar forcat me Blasta për këngën ‘Lema’.

Projekti i cili u realizua nga Fifi e Blasta, është publikuar dje.

Sponzor

Këngëtarja po duket tejet seksi në klip të cilin e realizoi MAX dhe ju mund ta shihni në videon e mëposhtme.

-Sponzor-