Adelina Berishës nuk i interesojnë fjalët, ajo vjen me poza atraktive [Foto]

0

Ndonëse është përfolur për një lidhje të mundshme mes këngëtares, Adelina Berisha dhe djalit të deputetit të Shqipërisë, Lefter Koka, Arbrit, ky lajm siç duket nuk po i len përshtypje këngëtares së njohur.

Për thashellemet në fjalë, mirëpo Berisha ka mohuar se një gjë e tillë se është e vërtetë duke theksuar se nuk ka një lidhje me djalin në fjalë.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar fotografi ku vjen me poza mjaft atraktive.

Ndryshe, këngëtarja Berisha së shpejti do të vjen edhe me këngë të re, e cila do të jetë verore./Indeksonline/

-Sponzor-