Adelina Ismaili në skenë me djalin e saj, Uliksin (FOTO)

0

Ka pak kohë që Adelina Ismaili është kthyer në Kosovë.

Madje së fundmi po e shohim edhe si aktore në serialin vendor “O sa mirë”.

Sponzor

E ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova ajo për herë të parë u shfaq me djalin e saj, Uliksin.

Ajo gjithashtu ka treguar se në Kosovë do të qëndrojë për dy, tri vitet e ardhshme pasi bashkëshorti i saj, Vali ka një projekt dhe çifti kanë vendosur të qëndrojnë këtu.

-Sponzor-