Adelina, nga Zvicrra pi kafe në Fushë Kosovë (Foto)

0

Këngëtarja Adelina Ismaili, këto ditë ka lën Zvicrën dhe është kthyer në Kosovë.
Këngëtaren po e shohim edhe si aktore pasi është bërë pjesë e serialit “O sa mirë”.

Por me kthimin në Kosovë, këngëtarja ka nisur t’i frekuentoj edhe kafiteritë që dikur as me ftesë për të kënduar ndoshta nuk do të shkonte, shkruan Magazina.al

Sponzor

Adelina sot është parë në një kafiteri në Fushë Kosovë, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre, të shoqëruar edhe nga aktori Jeton Zogaj, apo ndryshe siç njihet në serialin “O sa mirë” si “Drenicaku”./Magazina.al/

-Sponzor-