Adelina Tahiri e vesh djalin me rroba të firmave të njohura, ky detaj tërheq vëmendjen

0

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Adelina pasi u kthye nga spitali na sjelli shumë pamje nga festa që iu bë, si dhe na prezantoj dhuratat e shumta.

Tashmë është shumë më pak aktive në rrjetet sociale, se që ishte para se të bëhej nënë dhe kjo është krejt normale.

Ajo para pak çastesh ka postuar foto të djalit.

Por, ajo që bie në sy është veshja e shtrenjtë e djalit nga firmat e njohura.

 

 

 

 

-Sponzor-