Kështu e ndez atmosferën me def Afërdita Demaku

0

Të gjithë e njohim në aspektin profesional si këngëtare e muzikës popullore, por ajo në bazë të veprimeve të fundit po shfaq talentin e saj edhe si defatore e mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”

Pas një sezone të ngjeshur, këngëtarja po e relakson vetën në një dasëm në familje e cila në Instagramin e saj ka hedhur fotografi e video të shumta.

Sponzor

Përveç përkujdesjes së atmosferës, Afërdita i ka kushtuar rëndësi të veçantë pamjes fizike me një rregullim ekstra dhe një fustan mjaft të veçantë. /Kosovarja/

Aferdita Demaku

Posted by Kosovarja Video on Tuesday, September 3, 2019

-Sponzor-