Vdes figura e fuqishme e PDK-së

0

Ka ndërruar jetë sot anëtarja e PDK-së, Ajnishahe Halimi.

Lajmin për këtë e kanë bërë të ditur nga familja e të ndjerës.

“Ka nje kohe qe gjendja ime shendetesore eshte jo stabile, ky eshte fakti qe nuk kam qene prane jush! Pavaresisht kesaj gjendje une nuk dorezohem as me vullnet as me guxim…

Por do t’ju mungoj edhe nje kohe se tash mora forcen dhe besimi tek vetja qe te filloj nje trajtim tjeter. Ju uroj gjithe te mirat”, kishte shkruar Emin Halimi.

-Sponzor-