Aksident i frikshëm, makina shkatërrohet por shoferi…

0

Ky është momenti kur një furgon futet në korsinë e kundërt të rrugës dhe përplaset në mënyrë të dhunshme me një kamionçinë.

Por edhe pse aksidenti ishte i fortë dhe furgoni është shtypur i gjithi në pjesën e përparme të tij, Zoti duket se është treguar zemërgjerë me shoferin, duke i dhënë mundësinë të mos përsërisë të njëjtin gomarllëk.

Sponzor

Pamjet në video tregojnë se ai ka shpëtuar mrekullisht dhe zbret nga mjeti në këmbë. Aksidenti ndodhi në Ukrainë më 28 gusht.

 

-Sponzor-