Aksident i rëndë në magjistralen Podujevë-Prishtinë, ka të lënduar

0

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lupç.Në disa fotografi shihet se në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një furgon, shkruan GazetaBlic.Sipas dëshmitarëve në këtë aksident ka edhe persona të lënduar.

Ndërkohë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Sponzor

-Sponzor-