Aksident i rëndë sapo ndodhi, 1 i vdekur disa të plagosur

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, ku një person ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Në aksident janë përfshirë dy makina, dhe menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse,për tu ardhur në ndihmë personave të mbetur në automjete.

Sponzor

Ndërkohë që raportohet edhe për persona të tjerë të lënduar. Sipas burimeve janë gjashtë persona të plagosur.

-Sponzor-