Aksident i tmerrshëm në Vushtrri, ka të… ja detajet

0

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Në këtë aksident janë ndeshur dy vetura të cilat nga fotografitë shihen se kanë pësuar dëme të mëdha, ndërsa policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet se a ka persona të lënduar. Ky aksident ka bërë që të shkaktohet kolonë.

Policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion, sipas statistikave në vendin tonë çdo ditë ndodhin dhjetëra aksidente dhe shqiptohen qindra gjoba për shoferët që nuk i respektojnë rregullat e trafikut.

Fotografitë nga aksidenti në Pestovë:

-Sponzor-