Aksident me fatalitet, vdes një person

0

Në fshatin Kmetoc, në komunën e Gjilanit mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet

Përplasja në mes një veture, një automjeti-kombi dhe një kamioni ia mori jetën një shtetasi të Serbisë.

“Fsh. Kmetoc, Gjilan 26.12.2019 – 20:00. Ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture, një automjeti –kombi dhe një kamioni. Si pasoj e aksidentit, lëndime vdekjeprurëse ka marrë vozitësi i veturës viktima mashkull K-Serb. Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

-Sponzor-