Aksident tragjik në qytetin e tij, Fero bëri këtë veprim pasi mori lajmin

0

Fero është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ai u bë i njohur si reper, me këngët e tij të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Feto vjen nga Gjilani, e padyshim se edhe ai ka mbetur i tronditur nga aksidenti tragjik që ndodhi atje.

Ai ka shprehur ngushëllime për familjarët e personit qe humbi jetën si dhe ka uruar shërim sa më të shpejtë për të lënduarit./ORAinfo/

-Sponzor-