Albi Nako dhe Alba nuk fshihen më, ai i bën komentin djallëzor

0

Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha shpesh janë përfolur për një lidhje dashurie e cila u mohua me forc nga të dy.
Por faktet gjithonë i kanë mbajtur njëri tjetrit. Aba ka ndarë një foto me bikini ku duket shumë sensuale dhe ju tregon fansave se takimi i tyre i rradhës me të do të jetë në dhënien e motit në Klan.

Në këtë publikim kaq provokues nuk mungoi as komenti i Albit.

‘Unë e di që bashkë do takohemi në Klan për tjetër gjë’-ka shkruar Albi në komentin e ti duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shume. /Gazeta Express/

-Sponzor-