“Alo”, Gjesti sjellë këngën me të re, për një orë mijëra shikime

0

Reperi i njohur “Gjesti” ka sjellur sonte projektin e tij me të ri “Alo”, ky projekt vjen pas sukseseve të fundit që Gjesti kishte me këngët paraprake, shkruan Gazeta NewBorn.

E kënga “Alo” ka filluar të pëlqehet dhe klikohet shumë.

Sponzor

-Sponzor-