Ariana dhe Ermali shfaqen nga pushimet, karroca a vajzës së vogël e merr gjithë vëmendjen

0

Ariana Fejzullahu ësht tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ndonëse u prezantua si gruaja e Ermal Fejzullahut, janë paraqitjet e saj plot stil ato qe e bënë shumë të komentuar në publik, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Çifti para pak javëve janë bërë prindër për herë të katërt.

E pasi lindi vajzën duket se Ariana dhe Ermali kanë vendosur që të bëjnë pushime.

Gjatë ditës Ariana ka publikuar një foto ku shfaqet e shoqëruar nga Ermali dhe vajza e tyre e vogël.

Të veshur me shumë stil, karroca e vajës së tyre merr gjithë vëmendjen.

-Sponzor-