Arrestohen personat që grabiten puntorën e Viva Freshit në Deçan

0

Policia e Kosovës ka arrestuar sot tre te  dyshuar për grabitjen me armë, thuhet në njoftimin e Policisë.

Grabitja kishte ndodhur me datë 22 janar në një pikë te Viva Fresh-it në Deçan.

Sponzor

“Policia e Kosovës pas një pune intensive operativo-hetimore me datën 24 janar 2019 ka arritur që të identifikojë dhe më pas të arrestojë 3 (tre) persona të dyshuar për ‘grabitje të armatosur’ dhe 2 (dy) persona të dyshuar të cilët gjenden në arrati, në kërkim policor.” Thuhet mes tjerash në njoftimin e Policisë./Gazeta NewBorn/

Këtu e gjeni njoftimin e plotë:

http://www.kosovopolice.com/sq/informacione/arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-grabitje-me-arme

-Sponzor-