Asgjë humbja nga Kroacia, tronditet Argjentina – Ja çka i ndodhi Messit pasi përfundoj loja

0

Ka përfunduar ndeshja mes Argjentinës dhe Kroacisë në kuadër të Botërorit2018-të, raporton Gazeta NewBorn.

Me rezultat 2:0 në favor të Kroacisë ka përfunduar ndeshja e sontme.

Me të përfunduar ndeshja, Lionel Messit, i ka ndodhur më e keqja.

Ai është sharë dhe fyer nga tifozët argjentinas, ku e kanë quajtur të ‘dështuar’, përcjellë Gazeta NewBorn.

”Marre marre, Modric, Modric” i kanë brorhoritur tifozët argjentinas Lionel Messit/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-