Baby G e thotë haptas: Kjo është rruga që hapi dyert e suksesit për mua

0

Baby G ka publikuar një fotografi të rrallë në rrjete sociale.
Baby G ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku tregon për një sukses që e kishte arritur kur ishte në shkollë, shkruan lajmi.net.

“Të fitoja si studentja më e mirë e artit në shkollën time ishte gjëja më e mirë dhe ishte rruga që hapi të gjjitha dyert për mua 👩🎓 Një artiste nga zemra ❤️ dhe artiste nga mendja 🧠”, ka shkruar ajo.

Sponzor

Kujtojmë që projekti i fundit nga Baby G është “It’s me”, këngë e cila u prit mirë nga fansat e këngëtares. /Lajmi.net/

-Sponzor-