Barcelona e shet Turanin në Serie A, ky është klubi

0

Klubi i Barcelonës ka menduar t’ia ofrojë lojtarin skuadrës italiane, Milanit.

Mesfushori turk, Arda Turan, ka shumë kohë që nuk është më lojtar i rëndësishëm në Barcelonë.

Sponzor

Lojtari ka patur probleme të shumta dhe nuk po gjen dot zgjidhje.

Klubi i Barcelonës ka menduar t’ia ofrojë lojtarin skuadrës italiane, Milanit.

Agjenti i Ardas ka rënë dakord duke parë gjendjen e vështirë që po kalon lojtari dhe klubet do të fillojnë shumë shpejt bisedimet.

-Sponzor-