Baton Haxhiu në zi

0

Për Baton Haxhiun, drejtorin e Klan Kosovës, dita e djeshme ka qenë ditë mërzie dhe aspak e mirë.

Atij i ka ndërruar jetë motra e tij. Lajmin për vdekjen e motrës së Haxhiut, e ka bërë publik djali i Haxhiut, Andi.

Përmes një postimi Andi, ka treguar se është prekur thellë nga ky lajm i dhimbshëm.

Postimi i tij:

Hallush,

Të pastë shpirti dritë gjithmonë.

Deri ne herën tjeter…

Te dua shume.

-Sponzor-