Bebe Rexha tregon pak nga veshjet e saj

0

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të cilave tregon për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.

Sponzor

Së fundi, ajo ka realizuar një video nga dhoma e saj e veshmbathjeve, ku befason me sasinë e veshjeve që posedon.

Projekti i fundit i saj është “Im a mess”, këngë kjo që u prit mirë në publik dhe vazhdon të jetë në krye të top-listave.

-Sponzor-