Befason Xhensila, pas lindjes së vajzës ka filluar të bëjë edhe këtë gjë

0

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun si atë të Kosovës, ashtu edhe të Shqipërisë.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj, shkruan ORAinfo.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Tashmë ajo është bërë nënë e një vajze, e kjo e ka bërë që ajo të jetë edhe më e kujdesshme.

Por, ajo po vazhdon të jetë aktive, madje sot ajo ka bërë një postim për miken e saj e cila ka bërë një roman.

Duket se lindja e vajzës nuk po e pengon as të lexoje.

 

 

-Sponzor-