Behgjet Pacolli në ‘Lutjet e Mëngjesit’ në SHBA, ja me kë takohet

0

Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, i cili po merr pjesë në ‘Lutjet e Mëngjesit’ në SHBA, ka zhvilluar takime me homologë dhe delegacione të tjera të vendeve të ndryshme.

Siç ka njoftuar Pacolli në Facebook, takime do të këtij niveli do të vazhdojnë edhe nesër.

“Sot po marr pjesë edhe në Lutjet e mëngjesit por sot jam takuar edhe me ministrin e PJ të Filipineve, më Zonjën e parë të Roëandës, më delegacionin e Kenyas dhe Ugandës. Takimet vazhdojnë sot dhe nesër”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

-Sponzor-