Berisha-Shala: Xhavit Drenori e demaskoi “babën” e Vetëvendosjes

0

Sala Berisha-Shala nga Partia Demokratike e Kosovës, ka komentuar reagimin e Xhavit Drenorit të Vetëvendosjes, kur e quajti Albin Kurtin ”mashtrues”.

Berisha-Shala, përmes një deklarate të shkruar në facebook, ka thënë se Xhavit Drenori e demaskoi ‘’babën e VV-së’’.

Sponzor

”Xhavit Drenori, publikisht merr guximin ta demaskoj ”baben” e VV-së!
MASHTRUES! Ky është Albin Kurti, mashtrues ordiner!”

Xhavit Drenori, njëri ndër anëtarët më të ri të Lëvizjes Vetëvendosje, ka hedhur akuza të mëdha ndaj kësaj partie dhe lidershipit të saj.

-Sponzor-