Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën një person në Malin e Robit

0

Një person ka humbur jetën tragjikisht në Malin e Robit pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, transmeton Gazeta NewBorn.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Sponzor

Viktima ka qenë duke punuar me një shufër hekuri në rrjetin e energjisë elektrike.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet.

-Sponzor-