Bleona Qereti paralajmëron kthim të zjarrtë, tërbon dynjanë e veshur me të kuqe

0

Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat e saj.

E veshur me bikini të kuqe Bleona ka paraljmëruar kthimin e saj. ‘Moster, publikohet së shpejti’ shkruan Bleona në postimin e saj.

Nuk dihet se për çfarë ka të bëjë projekti I saj I ri. /Gazeta Express/

 

-Sponzor-