Bleona shfaqet super seksi qysh në mëngjes (Foto)

0

Bleona është duke shijuar totalisht jetën e saj. Ajo çdo ditë po shfaqet më e freskët dhe më joshëse.

Me një fustan të shkurtër e me qenin e saj aq të lezetshëm, bukuroshja shqiptare ka pozuar në mes të Los Angelos-it, në Kaliforni.

Kësaj foto të “nxehtë” ajo ia ka shtuar edhe një mbishkrim.

“Jeta është shumë e shkurtër për të veshur rroba të mërzitshme”, ka shkruar ajo.

Bleona ka bërë me dije se fustani që mban veshur është nga “Channel”./Indeksonline/

-Sponzor-