Blero me deklaratë të fuqishme për Dafina Zeqirin

0

Këngëtari i njohur Blero Muharremi, di të jetë i befasishëm me deklaratat që jep, sa herë që pyetet në lidhje me kolegët e tij.

Në emisionin “Mirage”, Blero i pyetur për Dafina Zeqirin dhe bashkëpunimin e parë që pati lansuar me të, dha një përgjigje mjaft interesante.

Ai nuk e mohoi talentin e saj, por që sipas tij, po të mos kishte qenë pjesë e këngës së tij, Dafina nuk do të gëzonte famën që ka sot.

“Ishte fat i saj, dhe thjeshtë ka qenë bileta e saj ku është sot”, është shprehur këngëtari.

-Sponzor-