Blero puthi Afronën në dasmë, prindërit e nuses befasojnë me veprimin

0

Dje, çifti i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika i dhanë fund beqarisë.

Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe në të cilën kanë ftuar shumë familjarë e miq, përcjell ORAinfo.

Sponzor

E pamjet nga kjo ceremoni janë publikuar drejpërdrejt në rrjete sociale.

Është publikuar edhe momenti i kurorëzimit të çiftit dhe kur Blero puth Afronën shihen prindërit e nuses duke duartrokitur të sapomartuarit.

-Sponzor-