Brenda shtëpisë mahnitëse të Edona Llalloshit (VIDEO)

0

Këngëtarja Edona Llalloshi ishte sonte protagoniste në Prive.

Në një intervistë nga shtëpia e saj të cilën e zbuloi për kamerën e emisionit tonë ajo shpalosi shumë gjëra nga karriera dhe jeta e saj private.

Sponzor

Ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

-Sponzor-