Burhani nuk e beson dot se nga semaforat i ndryshoj jeta, tash do të paguhet 2500 franga në muaj

0

Kete jave nKosove Show mysafir, ishte kryetari i komunes se mitrovices Agim Bahtiri i cili foli per gjendjen ne mitrovice dhe ende nuk e di per gjendjen e jashtezakonshme ne Mitrovicen veriore.

Musafre tjeter ishte Burhani i njohur si Burhani i semaforave ngaqe pastron xhama te makinave ne semaforet e Prishtines .

Aj kishte kerku nje pune dhe e kishte enderr te kendonte kete enderr ia beri realitet Shpetim Desku dhe emisioni nkosove show. Ati iu sigurua Kontrate ne Zvicerr dhe laga mujore 2500 franga zvicerane si kengetar ne nje lokal te muzikesh shqiptare!

-Sponzor-