Buta vazhdon me ironizimin ndaj Eminem

0

Reperi Buta ka bërë bujën në internet me një deklaratë që ka bërë për legjendën e muzikës rap, Eminem.
E tani ai po e shfrytëzon këtë vëmendje, për të ironizuar edhe më tej me Eminemin.

Buta ka bërë një sërë postimesh, ku në secilin shkruan me ironi për ‘Zotin e Repit’, shkruan Gazeta Express.

Madje në një video të postuar, shihet një kontejner me mbeturina, ndërsa Buta ka shkruar: “Njerëz sapo e pash Eminemin”.

Këto komente të Butës po marrin shumë kritika e ndërsa të tjerët po i marrin si interesante dhe po thonë se Buta vetëm po kërkon vëmendje./Gazeta Express

 

-Sponzor-