Cana uron 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës me tre flamuj

0

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana ka uruar popullin e Kosovës për 10 vjetorin e pavarësisë.

Legjenda e futbollit shqiptar urimin e ka shkruajtur në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Blic.

Sponzor

“Urime KOSOVA ime 10 vjet pavarësi , të pafshim ty dhe gjithë popullin DARDAN sa me mire dhe aty ku të Takon !!! TË ❤️ KOSOVA IME 🇦🇱🇽🇰 #kosova10“, ka shkruar Cana.

-Sponzor-