Çfarë është kjo video që iu publikua Albin Kurit tri javë para zgjedhjeve? (Video)

0

Një video po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale. Në të shihet se si lideri i LVV-së, tani kandidat për kryeministër, Albin Kurti, i bërtet ashpër një polici të Kosovës, gjatë protestave të cilat ishin mbajtur vite më parë në Kosovë, e të cilat kishin eskaluar edhe në dhunë, shkruan Gazeta NewBorn.

Video është bërë virale dhe gjesti i Kurtit po komentohet shumë si gjest i pahijshëm.

Sponzor

Momenti kur Albin Kurti i bërtet ashpër dhe i turret pas policit të KosovësSi e komentoni ju këtë sjellje të Albin Kurtit?

Posted by Gazeta NewBorn on Saturday, September 14, 2019

-Sponzor-