Çfarë i la amanet vajza e ndjerë, Çun Lajqit? (Video)

0

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte aktori i mirënjohur Çun Lajqi.

Karriera e tij e bujshme, ka bërë që të gjithë ta njohim dhe ta vlerësojmë talentin e tij.

Sponzor

Çuni performoi një monolog, ku emocionoi gjithë publikun.

Para disa muajsh, Çuni humbi vajzën e tij, e cila i kishte lënë një amanet.

Për më shumë ndiqni emisionin:

-Sponzor-