Çfarë ndodhi në zhveshtore pas barazimit 1:1 ndërmjet Chleseas dhe Barcelonës

0

Pas një ndeshjeje me rivalitet shumë të lartë, ku luftohej për çdo top dhe ku u shpenzuan shumë energji, lojtarët e Chelseat dhe Barcelonës iu drejtuan zhveshtoreve.

Barazimi 1:1 thuajse nuk ishte rezultat i keq për asnjërin prej ekipeve, kjo mbase vërehej edhe në fytyrat e lojtarëve kur iu drejtuan zhveshtores.

Sponzor

Mesfushori spnajoll Cescs Fabregas i buzëqeshur takonte ish-shokët e skuadrës, veçanërisht Lionel Messin.

Në tunelin që të dërgon drejt zhveshtores, Fabregas u pa i buzëqeshur edhe me sulmuesin tjetër të Barcelonës, Luis Suarezin.

Kujtojmë që Fabregas dhe Messi janë miq shumë të mirë. Verën e kaluar ata ishin sëbashku për pushime në Ibiza.

 

-Sponzor-