Çfarë po bën këtu Majlinda Kelmendi?

0

Xhudistja kosovare me famë botërore Majlinda Kelmendi, po bën ushtrime rreth profesionit të saj, transmeton Gazeta NewBorn.

Trajneri i saj Driton Kuka ka postuar një video në Facebook, ku Majlinda shihet derisa bën ushtrime dhe rrëzon një konkurrente.

Sponzor

In a mean time …Judo Climbing fight between 2 Olympic Champions!#tokyo2020

Posted by Driton Toni Kuka on Monday, October 8, 2018

-Sponzor-